Komu to prosím pomohlo?

Komu to prosím pomohlo?!

Hezký den lidičky. Prosím tímto všechny ty, kteří mají osobní zkušenosti z  aplikací javorového sirupu a jedlé sody, jako lékem který pomáhá onkologickým pacientům. Chci vědět, komu tento preparát pomohl od těchto zdravotních komplikací. Děkuji za pochopení.

Komentáře  

 
0 # Něco lepšíhoSmíšené léčebné umění 2015-10-14 20:57
Javorovej sirup má malou účinost,pracuju s lepší metodou..pro víc info fb stránka:Smíšené léčebné umění - www.facebook.com/.../?ref=hl
Odpovědět
 
 
0 # * * *David Odler 2015-12-02 10:11
Kolik to vynáší?
Odpovědět
 
 
+4 # Javorový sirup a spol.David Odler 2015-10-27 22:51
Javorový sirup a jedlá soda nepomohla a nepomůže samozřejmě nikomu. Mechanismus vzniku a vývoje rakoviny se odvíjí od poškozené DNA buněk, a na to žádná známá látka zázračně nepůsobí. Jinak "smíšené léčebné umění" uvedené v příspěvku výše bych bral jen potud, pokud bude zdarma a jen jako psychická podpora při klasické léčbě. Jinak je to parazitování na strachu druhých.
Odpovědět
 
 
+2 # souhlasimJosef Pospisil 2015-11-02 06:46
Je nutne na bunecne urovni dostat do tela ne jen ruzne latky. Ktere nici ne jen rak bunky ale take i tkan kterou si sama rakovina stavi.A moznosti je plno. Jedna znich je O3 tedy ozon vitamin C cela vec a boj s rakovinou je mnohem slozitejsi.je treba zmenit spousta naviku. Vic email.
Odpovědět
 
 
0 # Váš příspěvek na Osudy.czPavel Blaheta 2015-11-14 17:59
Přeji hezký večer a rád bych, pokud byste mi mohl napsat něco o Vašich zkušenostech s léčbou rakoviny vitamínem C. Mám dost zvýšený prostatický antigen - ukazující na možný nástup rakoviny prostaty. Asi tři týdny jsem začal užívat cca 5 - 7 gramů krystalického vitamínu C a moje tělo zřejmě zareagovalo dobře, protože různé potíže se zmenšily, ale PSA jen velmi málo. I když poměr FPSA/PSA se dostal na solidní číslo 18,4. Rozpouštím si krystalický vitamín C koupený v lékárně buďto v rozmixovaném rajčeti s trochou vody nebo v odšťavňovači udělené šťávě z jablek a mrkve. Opravdu mne zajímá co všechno bych měl změnit, aby byla šance na úspěšný boj s rakovinou prostaty. Děkuji Pavel Blaheta
Odpovědět
 
 
+2 # Moje zkušenostJosef Klimosz 2015-11-30 22:40
Vážený pane, ohledně vitaminu C (nitrožilní aplikace) v případě mé manželky mohu říct, že nevedla k ničemu, tím ovšem netvrdím, že je to zbytečná metoda. Někomu možná pomoci může, ale je to spíš povzbuzení imunity. Ohledně rakoviny prostaty, mám to za sebou, doporučuji co nejdříve si nechat udělat biopsii (min. 24 vzorků), pak se snažit o operativní odstranění prostaty. V mém případě to byla roboticky asistovaná laparoskopie a jsem zcela bez problémů (PSA 0,001 a potíže žádné).
Odpovědět
 
 
+2 # * * *David Odler 2015-12-02 10:10
Dvojnásobný laureát Nobelovy ceny Linus Pauling si celý život píchal každý den 1 gram vitamínu C, a věřil, že jej chrání před rakovinou. Celá plejáda rozsáhlých studií však prokázala, že vliv i takhle masivních dávek Céčka nemá na pravděpodobnost vzniku rakoviny ŽÁDNÝ vliv. Ať si pícháte Céčko, nebo ne, pravděpodobnost vzniku rakoviny je úplně stejná a o nějaké léčbě už vzniklého nádoru nemůže být ani řeči. Mimochodem 7 gramů Céčka, to už je docela odvaz...
Odpovědět
 
 
+1 # * * *David Odler 2015-12-02 10:04
Rakovinná tkáň je tvořena rakovinnými buňkami :-) To jen tak mimochodem. Ozón, vitamín C, koloidní stříbro, výtažek ze jmelí ani MMS a podobné sračky neovlivní nekontrolované dělení buněk, respektive "nepřeprogramuj í" poškozenou DNA rakovinných buněk tak, aby se přestaly lavinovitě množit. Pokud by to nějaká látka dokázala, tak už je dávno na světě (a prosím neunavujte mě teoriemi o spiknutí farmaceutických firem :-) Děkuji).
Odpovědět
 
 
0 # Nemáte pravduJadwiga Mejzrová 2019-01-08 13:42
Nemáte pravdu. Pokud se někdo pokouší rakovinu zničit, zlikvidovat odstraněním nebo otrávením, je pravděpodobnost úspěchu nevelká. Ale rakovinné buňky jsou změněné buňky vlastního těla, proto na ně imunita neútočí. Je potřeba odstranit příčinu rakoviny (těch je mnoho různých) a rakovinné buňky se uzdraví, začnou tedy aptózou umírat a tělo mrtvé buňky zlikviduje. Ale nejdřív se ty buňky musí uzdravit tím, že je odstraněn toxin, karcinogen. Čili účinnou metodou je detoxikace. Ta je možná mnoha způsoby, ale žádný není takový, že člověk prostě může žít jako dřív, jen bude polykat nějakou pilulku nebo dostávat nějaké infuze. Člověk se nesmí spolehnout, že ho nějaký lékař (nebo léčitel) uzdraví. Sám se musí chtít uzdravit a moc pro to dělat. tělo má samoléčící schopnosti, to platí i pro rakovinu, jen je to mnohem těžší, než u rýmy nebo anginy.
Odpovědět
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.